سرويس و نگهداری آسانسور

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سرويس و نگهداری آسانسور

آسانسور وسیله ایست متشکل از تعداد زیادی قطعات الکترونیکی ومکانیکی که هر کدام از آنها به تنهایی می توانند مخاطره آمیز و خطرناک باشند لذا برای کارایی بهتر آسانسور و بازده بیشتر و همچنین طول عمر بالاتر این سیستم نیاز به یک تیم سرویس دهنده متخصص دارد که بتواند با سرویس و نگهداری دوره ای ماهانه طبق چک لیست های استاندارد آن را در حالت امن نگه دارند. با خدمات سرویس و نگهداری آسانسور شرکت راهمان آسانسور برای ادامه مطلب همراه باشید.

سرویس و نگهداری آسانسور چیست؟

منظور از سرویس و نگهداری آسانسور یا بالابر، بررسی قطعات آسانسور و نظارت کلی بر عملکرد آن است.
هر سیستمی بعد از نصب شدن نیاز به نگهداری و سرویس دارد، و این کار سبب عملکرد بهتر دستگاه و ایمنی آن در حین کار خواهد شد.
توجه داشته باشید که خدمات نگهداری آسانسور در رامسر به اندازه نصب آسانسور اهمیت دارد و لازم است به اندازه نصب برای آن وقت صرف شود.

برای مثال توجه کنید اگر سیم‌ های آسانسور و یا سیم بکسل دچار آسیب شده باشد، همین مورد می‌ تواند سبب آسیب به فلک های کششی آسانسور شود، درنهایت نیز امکان پارگی سیم بکسل و سقوط آسانسور نیز وجود دارد و صدمات مالی و جانی زیادی را به فرد وارد می‌کند.
برخی از افراد گمان می‌کنند هزینه سرویس و نگهداری آسانسور غیرضروری و اضافی‌ست و تنها زمان خرابی آسانسور برای تعمیر آسانسور هزینه می‌کنند، آن‌هم از سر ناچاری.
آنها فقط برای رفع خرابی آسانسور اقدام می‌کنند نه سرویس آسانسور. اما عواملی واضح وجود دارند که اهمیت استفاده از سرویس و نگهداری آسانسور، سرویس و نگهداری پله برقی و یا سرویس و نگهداری بالابر را در مراکز تجاری و مسکونی مورد نظر را چند برابر میکند. این عمل باید به صورت ماهانه انجام پذیرد تا هیچ اتفاق ناگوار و ناخواسته ای نیفتد تا خطرات مالی و جانی نداشته باشد.

بررسی دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسورها

هر آسانسور برای اینکه بتواند به طرز صحیح به فعالیت خود ادامه دهد، نیازمند رعایت اصولی فنی است تا کارایی آن مختل نشده و بالاترین کیفیت را از آن شاهد باشیم. در اینجا به مواردی از آن اشاره می‌کنیم:
• تعیین ظرفیت به ازای هر نفر
• میزان سرعت
• مقدار ارتفاع
• کنترل درب‌ها
• مکان قرارگیری آسانسور
• ولتاژ برق
• و …
مسلماً نمی‌توان انتظار داشت بدون بررسی‌های دقیق بر روی این پارامترها توسط مهندسین مربوطه دستگاهی با این عظمت، طراحی و تجهیزات به‌کاررفته منظم، بدون عیب، با طول عمر بالا به فعالیت خود بپردازد.
هرچه متریال ها و تجهیزات به‌کار رفته در ساخت آسانسورها باکیفیت باشد، باز هم احتمال خرابی و از کارافتادن آن‌ها وجود داشته و نیاز به حضور افراد متخصص و باسابقه که بتوانند در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه دهند احساس می‌شود.

                                                                                                                                        
خدمات پس از فروش ازجمله مهمترین سرویس هایی است که پس از خرید هر محصول توسط شرکت عرضه کننده ارائه می شود. آسانسور از مواردی است که در آن خدمات پس از فروش طبق گفته های بالا از اهمیت  بیشتری برخوردار است.
واحد خدمات پس از فروش شرکت راهمان آسانسور با برخورداری از مجرب ترین و با سابقه ترین تیم فنی و مهندسی خود اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فردبا هدف پشتیبانی و در جهت جلب رضایت مشتریان می نماید.
این واحد علاوه بر ارائه بازدید و سرویس های ماهیانه ، در صورت بروز اشکال در سیستم آسانسور و یا نیاز به خدمات خاص سیستم بسته به نوع آسانسور خریداری شده ، مورد خرابی به صورت خودکار به واحد پشتیبانی انتقال می یابد.
سرويس‌دهي منظم مانع از آسيب واردشدن به قطعات ميگردد كه مبلغ قابل توجهي از بار مالي مشتريان را حذف مينمايد و علاوه بر آن عمر آسانسور را افزايش خواهد داد. شرکت خدمات آسانسور در رامسر می تواند بهترین گزینه پشتیبانی مجرب برای خواسته های شما باشد.

اطلاعات تماس دفتر راهمان آسانسور تنکابن

 09123449347               01154210069

   Raahmanasansor@gmail.com

آدرس راهمان آسانسور در تنکابن:
میدان امام - خیابان جمهوری - خیابان فرهنگ - ساختمان فریما - طبقه 3

اطلاعات تماس دفتر راهمان آسانسور رامسر                     

  09123706591            01155244040
    Raahmanasansor@gmail.com

آدرس راهمان آسانسور در رامسر:
دوراهی کتالم - بلوار 22 بهمن