سرويس و نگهداری آسانسور

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سرويس و نگهداری آسانسور

آسانسور وسیله ایست متشکل از تعداد زیادی قطعات الکترونیکی ومکانیکی که هر کدام از آنها به تنهایی می توانند مخاطره آمیز و خطرناک باشند لذا برای کارایی بهتر آسانسور و بازده بیشتر و همچنین طول عمر بالاتر این سیستم نیاز به یک تیم سرویس دهنده متخصص دارد که بتواند با سرویس و نگهداری دوره ای ماهانه طبق چک لیست های استاندارد آن را در حالت امن نگه دارند .

                                                                                                                                        
خدمات پس از فروش ازجمله مهمترین سرویس هایی است که پس از خرید هر محصول توسط شرکت عرضه کننده ارائه می شود. آسانسور از مواردی است که در آن خدمات پس از فروش از اهمیت  بیشتری برخوردار است.
واحد خدمات پس از فروش شرکت راهمان آسانسور با برخورداری از مجرب ترین و با سابقه ترین تیم فنی و مهندسی خود اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فردبا هدف پشتیبانی و در جهت جلب رضایت مشتریان می نماید.
این واحد علاوه بر ارائه بازدید و سرویس های ماهیانه ، در صورت بروز اشکال در سیستم آسانسور و یا نیاز به خدمات خاص سیستم بسته به نوع آسانسور خریداری شده ، مورد خرابی به صورت خودکار به واحد پشتیبانی انتقال می یابد.
سرويس‌دهي منظم مانع از آسيب واردشدن به قطعات ميگردد كه مبلغ قابل توجهي از بار مالي مشتريان را حذف مينمايد و علاوه بر آن عمر آسانسور را افزايش خواهد داد.

اطلاعات تماس دفتر تنکابن

 09123449347               01154210069

   Raahmanasansor@gmail.com

اطلاعات تماس دفتر رامسر                     

  09123706591            01155244040
    Raahmanasansor@gmail.com